Menu

kosice@canis.sk

Akékoľvek nami ušité pracovné odevy spĺňajú požiadavky normy EN ISO 13688. Šijeme podľa pánskych a dámskych strihov, zhotovujeme neštandardné veľkosti presne na mieru. Uskutočňuj eme taktiež zákaznícke úpravy našich štandardných modelov. Mimo bežných pracovných odevov sa zaoberáme aj výrobou špeciálnych ochranných odevov ako sú napríklad: výstražné odevy (podľa EN ISO 20471), odevy pre zváračov (podľa EN ISO 11611), nehorľavé a antistatické odevy (podľa EN ISO 11612 a EN 1149).

Zloženie materiálu môže byť 100 % BA alebo zmes (65 % PES a 35 % BA, prípadne iný pomer bavlny, polyesteru, nylonu, spandexu, viskózy a hodvábu). Ponúkame širokú paletu farieb – podľa vzorkovníka. Gramáž látky od 135g/m2 do 270 g/m2. Naše výrobky sú zhotovené technológiami zaručujúcimi plnenie záťažových parametrov v jednotlivých profesiách.

Samozrejmosťou je prepracovanosť detailov pri šití a finálnej úprave každého kusu odevu. Odev je opatrený štítkom o spôsobe údržby. Ak si budete udržiavať odev podľa týchto inštrukcií, bude Vám dlho a spoľahlivo slúžiť.

Pracovné odevy vyrábame iba z kvalitných vyzrážaných a stále farebných materiálov, ktoré sú opatrené materiálovým listom, zaručujúcim gramáž na m2, stálofarebnosť a štruktúru so zaručenou zostavou (počet väzobných bodov na cm2) v keprovej alebo plátnovej väzbe.

Štandardné modely je možné modifikovať podľa želania zákazníka, napr.:

» našitie reflexných pásikov v šírke 2,5 alebo 5 cm
» ukončenie dolných okrajov rukávov a nohavíc podľa priania zákazníka
» zmena počtu a tvaru vreciek
» farebné odlíšenie sedla
» zosilnenie ramien, lakťov, kolien, stehien a sedavých častí nohavíc
» našitie vlastného loga

Pri zadávaní ponuky od Vás budeme potrebovať informácie , na základe ktorých Vám vypočítame cenu:

» gramáž a zloženie materiálu
» farbu látky (prípadne farebnú kombináciu)
» strih odevu (pokiaľ sa nezhoduje so strihom niektorého z našich skladových odevov, nutné dodať nákres alebo ušitú vzorku)
» množstvo

Facebook