Menu

kosice@canis.sk

Výšívka

Prednosťou tejto technológie je vysoká životnosť vyšitého motívu, jeho stálofarebnosť, odolnosť pri praní s vysokou teplotou a pri chemickom čistení s výnimkou bielenia a impregnácie.

Používame japonský stroj TAJIMA s možnosťou až pätnásťfarebnej výšivky, tvorby 3D výšivky a výšivky veľmi jemných detailov o minimálnej výške 4mm. Vďaka špeciálnemu upínaciemu systému sme schopný vyšiť motív aj na ťažko dostupné miesta, ako sú vrecká, rukávy, nohavice, ponožky, rukavice či obuv. Jeho ďalšou nespornou výhodou je vyšívanie cez švy(stehy) odevu bez zhoršenia kvality samotnej výšivky. Túto technológiu je možné využiť na takmer všetky druhy materiálov.

Transfer

Ide o využitie princípu sieťotlače. Farba sa pomocou špeciálneho sita prenesie na tzv. transferový papier a potom sa aplikuje na odev pomocou termolisu. Výhodou tejto technológie je možnosť využiť širokú škálu farieb a zhotovenia aj veľmi jemného grafického motívu. Transfer nie je vhodný na pletené a pogumované odevy.

Lasertisk

Technológia, pri ktorej sa logo digitálne prenesie na špeciálnu nosnú fóliu, ktorá je následne aplikovaná na odev pomocou termolisu. Touto technológiou je možné prenášať aj fotografie. Výhodou je veľký výber farieb, možnosť dodržania aj veľmi drobných detailov. Nejde aplikovať na fleece a pogumované odevy.

Sieťotlač

Technológia potlače, pri ktorej sa farba loga pretláča cez špeciálne sito upnuté v ráme. Farba sa vpíja priamo do štruktúry materiálu a stáva sa tak jeho súčasťou. Potom je tepelne fixovaná. Túto technológiu nejde aplikovať na fleece, pletené či zimné tovary, šiltovky a zdvojené materiály. Výhodou je široký výber farieb, trvanlivosť, vysoká odolnosť voči mechanickému zaťaženiu.

Rezaný nylon (flex) a rezaný flock

Technológia, ktorej princíp spočíva v prenose daného grafického prvku na elastickú vinylovú či flockovú fóliu. Po vyrezaní a separácii prebytočných častí materiálu je grafický motív za pomoci termolisu prenesený na vybraný textil. Prednosť technológie je hranová ostrosť a presnosť. Je vhodná pre malosériovú produkciu. Nie je možné vyrobiť extrémne malé logá či písmená. Túto technológiu nie je možné aplikovať na pogumované odevy.

Impregnácie odevov

Jedná sa o ochranu odevu chemickou cestou. ponúkame dva typy impregnácie: protiprašnú a nehorľavú. Nie je možné použiť na zimné, pletené, fleecové a pogumované odevy.

Facebook